در این مقاله می خواهیم شبکه های اجتماعی ایرانی که در نوع خود بهترین و پرمخاطب ترین هستند را بررسی کنیم، با ما همراه باشید. نام این رسانه اجتماعی از عبارت Speak & Freely گرفته شده است و به شما این امکان را می دهد با آزادی بیان، به راحتی حرف های خود را منتشر کنید. ناگفته نماند که لازم نیست همیشه برای خود استراتژی ثابتی داشته باشید؛ میتوانید استراتژی خود را با توجه به عملکرد و بازخورد مخاطبان تغییر دهید. لیندکین براحتی محبوب ترین شبکه اجتماعی برای تبلیغ حرفه ای کسب و کارهاست.این سایت با 24 زبان زنده دنیا و با بیش از 400 میلیون کاربر عضو شده در دسترس است. LinkedIn بهسادگی یکی از معروفترین سایتها یا برنامههای شبکه های اجتماعی حرفهای است و به بیش از ۲۰ زبان در دسترس میباشد. دیگر وضعیت شما مانند قبل نیست که بتوانید به فیسبوک یا اینستاگرام بروید و همه تصاویر دوستانتان را مشاهده کنید، این در حالی است که افراد دیگر تمامی آن تصاویر را دیده اند، آیا می توانید به این شیوه ادامه دهید؟ این پلتفرم رسانههای اجتماعی شما را قادر میسازد تا محتوا ارسال کنید و سپس به آن محتوا رأی دهید.

این سایت به تازگی بخش آنلاین و کانال را ایجاد کرده که توسط آنها می توانید برندتان را براحتی توسعه دهید. همچنین ورود به حساب کاربری شما در این برنامه ها از سوی اشخاص دیگر غیر ممکن خواهد بود. یک وبلاگ فقط به افزایش تولید محتوای شما کمک نمی کنه، بلکه می تونه به برند شدن جایگاه شما هم کمک کنه. این شبکه ی اجتماعی، نسلی نو از سیستم وبلاگ دهی است که نوشتن را برای شما آسانتر کرده است. اگر شما یک گیمر هستید و تا الان از ابزار هایی مانند TeamSpeak استفاده می کردید، از الان می توانید از این ابزار به صورت صددرصد رایگان استفاده کنید. شاید فکر کنید که محدود کردن پست های شما به 140 کاراکتر هیچ راهی برای تبلیغ کسب و کار شما نمیگذارد ، اما شکه میشوید اگر بدانید که توییتر بیش از 320 میلیون کاربرا فعال ماهانه دارد! در حال حاضر با 249 میلیون نصب فعال در ماه، وایبر به عنوان یکی از محبوب ترین خبررسان ها در سراسر جهان است. شاید این پرسش به ذهن شما هم رسیده باشد که ارسال پست با استفاده از حداکثر ۱۴۰ کاراکتر درتوییتر، روش مناسبی برای تبلیغات تجاری نیست اما بنا بر آمار، این رسانهی ارتباط اجتماعی بیش از ۳۲۰ میلیون کاربر ماهانهی فعال دارد که با استفاده از همین محدودیت ۱۴۰ کاراکتری اطلاعات خود را انتقال میدهند.

سایت در اکتبر 2010 راه اندازی شد و هم اکنون بیش از 500 میلیون کاربر فعال دارد. سینا وبیو متعلق به کشور چین می باشد و دارای 222 میلیون کار فعال ماهانه می باشد. شبکه اجتماعی باهم که فقط نسخه اپلیکیشن آن در کار است و خبری از نسخه ی وب آن نیست. کسب و کارهای کوچکی که نیاز به مخاطب خانم دارند مسلما باید در Pinterest سرمایه گذاری کنند زیرا بیش از نیمی از کاربران این شبکه را خانم ها تشکیل میدهند. فیس بوک یک سایت سرگرم کننده و یک بستر منظم روزانه، برای بسیاری از کاربران است. بسیاری از مشکلات درسی، رفتاری و اختلالات روانی، ریشه در همین عدم تمرکز او خواهد داشت. از دیگر تاثیرات شبکه های اجتماعی بر نوجوانان عدم تمرکز است. تارینگا یکی از بزرگترین پلتفرمهای شبکه های اجتماعی در آمریکای لاتین است و برای کاربران امکان به اشتراکگذاری تجربیات ، محتوا و غیره را فراهم میآورد.

بزرگداشت سرداران مقاومت در بستر شبکههای اجتماعی/ کاربران هشتگهای «نحن قاسم» و «نحن ابومهدی» را داغ کردند در آستانه دومین سالروز شهادت سید شهیدان مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس کاربران شبکه های اجتماعی با انتشار تصاویری از این دو شهید، یاد و خاطره آنان را گرامی داشتند. دختران از پسران بپرسند : viewbaz یک شبکه اجتماعی مبتنی بر پرسش و پاسخ با هدف تعامل جنس های مخالف و پرسیدن سوال از همدیگر است. ویسگون یک شبکه اجتماعی ایرانی که ظاهری مشابه با اینستاگرام دارد و شما زمانی که می خواهید یک عکس آپلود کنید، می توانید یکسری فیلتر هایی را به عکس بدهید تا عکستان را جذاب تر کند ولی خب ویسگون یک باگی هم داره و آن این است که شما می توانید بدون محدودیت افراد را دنبال کنید نه محدودیتی، نه فشاری، همینطوری روزی هزار نفر رو پشت سر هم دنبال کن، نه بلاکی، نه اسپمی، خوبه دیگه آقا! این سرویس توسط متخصصان در سراسر جهان مورد استفاده قرار میگیرد و به عنوان یک پلتفرم ایده آل برای ارتباط با کسبوکارهای مختلف ، مکانیابی و استخدام گزینههای ایده آل و غیره به کار میرود و دارای بیش از ۴۰۰ میلیون عضو است. این یک پلتفرم رسانههای اجتماعی مبتنی بر جستجو و کشف است که شما را قادر میسازد مکانهای ایده آل را پیدا کنید و به همراه دوستان و عزیزانتان به آنجا بروید.