ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΑΘΗΝΑ παρακολουθηση κινητου ντετεκτιβ πειραιασ «Κόκκινο» χτύπησε η τηλεθέαση της ρεβάνς του αγώνα μπαράζ της Εθνικής απέναντι στη Ρουμανία, που της εξασφάλισε την……

«Τρέλανε» την AGB η Εθνική Ελλάδος ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΑΘΗΝΑ παρακολουθηση κινητου ντετεκτιβ πειραιασ Πόσοι παρακολούθησαν τον αγώνα εναντίον της Ρουμανίας

«Κόκκινο» χτύπησε η τηλεθέαση της ρεβάνς του αγώνα μπαράζ της Εθνικής απέναντι στη Ρουμανία, που της εξασφάλισε την πρόκριση στο Παγκόσμιο Κύπελλο και απολαύσαμε, χθες, σε απευθείας μετάδοση από το MEGA.

ΔΙΑΖΥΓΙΟ Το Ψυχικό Διαζύγιο μία ασυνείδητη διαδικασία Α΄ ημίχρονο του αγώνα Ρουμανία- Ελλάδα παρακολούθησαν κατά μέσο όρο 2.426.866 τηλεθεατές και σημείωσε μερίδιο 50,5%, ενώ αυξημένα ήταν τα ποσοστά στο κρίσιμο Β΄ ημίχρονο, όπου οι τηλεθεατές έφτασαν τους 3.030.889 και το μερίδιο εκτοξεύτηκε στο 60,8%.

Ιδιαίτερα υψηλά ήταν τα ποσοστά του αγώνα και στα επιμέρους κοινά. Αναλυτικά, όσον αφορά στο Α΄ ημίχρονο, στο νεανικό κοινό 15-44 σημείωσε μέσο όρο 54,2%, ντετεκτιβ θεσσαλονικη τιμες ενώ στο κοινό άντρες 15-24 σημείωσε το υψηλότερο ποσοστό που αγγίζει το 74%.
Το Β’ ημίχρονο, στο νεανικό κοινό 15-44 έφτασε το 63,5% και το υψηλότερο ποσοστά στα επιμέρους κοινά σημειώθηκε στους άντρες 15-24, ποσοστό 85,3%.

Η εκπομπή «Πάμε Μουντιάλ» με τον Γιάννη Θειακό και τον Μένιο Σακελλαρόπουλο, που φιλοξένησε τις δηλώσεις και τα σχόλια του τραγουδοποιού Διονύση Σαββόπουλου, ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ αλλά και του Γιάννη Ζουγανέλη και του πρώην διεθνή άσου Κώστα Χαλκιά, σημείωσε μέσο όρο 31,5%, που μεταφράζεται σε 782.654 τηλεθεατές. Στο νεανικό κοινό 15-44 σημείωσε μέσο όρο 31,8% και στο κοινό άντρες 15-24 έφτασε το 50,3%.

Αξίζει να σημειωθεί ότι έστω και για ένα λεπτό την εκπομπή παρακολούθησαν 2.832.000 τηλεθεατές.

Επίσης, δηλώσεις του Φερνάντο Σάντος και των Γιώργο Καραγκούνη και Κώστα Κατσουράνη για τη μεγάλη πρόκριση της Εθνικής μας, μεταδόθηκαν αποκλειστικά από την εκπομπή του MEGA «Πάμε Μουντιάλ».

ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΑΘΗΝΑ παρακολουθηση κινητου ντετεκτιβ πειραιασ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΑΘΗΝΑ παρακολουθηση κινητου ντετεκτιβ πειραιασ Under για Σλοβακία και Βοσνία

Κρίσιμες αναμετρήσεις για τα προκριματικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου περιλαμβάνει η σημερινή αγωνιστική  δράση..

χειρότερο. Αυτό το «χειρότερο» ήρθε στο παιχνίδι της περασμένης Παρασκευής,
όπου και γνώρισαν την εντός έδρας ήττα από τους Σλοβάκους (0-1).

Οι Σλοβάκοι από την άλλη, απόδειξαν μέσα στην Βοσνία ότι είναι δυνατοί. Άλλωστε το γεγονός ότι σε κανένα από τα μέχρι τώρα παιχνίδια του ομίλου δεν
δέχτηκαν πάνω από 1 γκολ ανά αγώνα δείχνει πόσο σκληρή ομάδα είναι.

Θεωρώ πως η Σλοβακία έχει την ποιότητα να κάνει ακόμα και το διπλό
απέναντι στη Σλοβακία, ωστόσο θα προτιμήσω σαν πιο ασφαλή επιλογή το.. (under 2,5)

Ukraine – England

Αναμένεται να δούμε ένα
πολύ σκληρό παιχνίδι και με πολλά νεύρα τόσο από τους Ουκρανούς όσο και
από τους Άγγλους. Η Αγγλία θα πάει για το Χ, το οποίο δείχνει να τη βολεύει από
τη στιγμή που την επόμενη αγωνιστική υποδέχεται το Μαυροβούνιο, ενώ και η Ουκρανία δεν περιμένω να ανοιχτεί ιδιαίτερα.. (under 2,5)

Georgia – Finland

Με 5 και 6 under οι ομάδες στα πρώτα παιχνίδια που έδωσαν, ανάλογη συνέχεια περιμένω και σήμερα.. (under 2,5)

Cyprus – Slovenia

Οι Σλοβένοι
κέρδισαν την Παρασκευή τους Αλβανούς και πλέον ανέκτησαν τις ελπίδες τους για
τη δεύτερη θέση. Σήμερα παίζουν στην Κύπρο και
μόνο με
νίκη θα εξακολουθήσουν να έχουν ελπίδες,

Δεν θα λυγίσει εύκολα η Κύπρος, για αυτό και θα επιλέξω το σημείο του.. (under 2,5)

Greece – Latvia

Τα
αποτελέσματα της προηγούμενης Παρασκευής έφεραν τα πάνω κάτω, καθώς πλέον
έχουμε πολύ μεγάλες ελπίδες για την πρωτιά, ΓΡΑΦΕΙΑ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ενώ μπήκε στο κόλπο και η
ξεγραμμένη Σλοβακία.

Την Λετονία εύκολα ή δύσκολα θα την κερδίσουμε, ντετεκτιβ αμοιβες ωστόσο θα προτιμήσω την επιλογή του να μην σκοράρουν οι φιλοξενούμενοι.. (no goal σε απόδοση 1,50+)

Malta – Bulgaria

Δεν τίθεται θέμα νικητή από την συγκεκριμένη αναμέτρηση και το μόνο που θα με απασχολήσει είναι το.. (no goal σε αποδόσεις 1.65+), καθώς δύσκολα θα σκοράρει η ομάδα της Μάλτας.

Belarus – France

Εντελώς αναξιόπιστη η Εθνική ομάδα της Γαλλίας, έμεινε στο 0-0 απέναντι στην Γεωργία την Παρασκευή και μας χάλασε και το απόλυτο της στήλης. Σήμερα καίγεται κυριολεκτικά για τους τρεις βαθμούς της νίκης, καθώς σε περίπτωση αρνητικού αποτελέσματος κινδυνεύει η συμμετοχή της στα μπαράζ.

Η Λευκορωσία στον πάτο της βαθμολογίας, απλά αγωνίζεται για το τυπικό της διοργάνωσης.. (2)

ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΑΘΗΝΑ παρακολουθηση κινητου ντετεκτιβ πειραιασ Σάντος: «Μέχρι τέλους»

«Αξίζαμε να πετύχουμε δύο-τρία γκολ ακόμη», είπε ο ομοσπονδιακός τεχνικός σχετικά με τη νίκη απέναντι στη Λετονία

Συγκέντρωση εν όψει των επόμενων αναμετρήσεων των προκριματικών του Μουντιάλ θέλει από τους Έλληνες διεθνείς ο Φερνάντο Σάντος.

Ο Πορτογάλος τεχνικός, μιλώντας στο Mega, Γραφειο ντετεκτιβ μετά τη νίκη επί της Λετονίας (1-0) τόνισε πως η Εθνική θα κυνηγά μέχρι τέλους τους Βόσνιους για την απευθείας πρόκριση στη Βραζιλία

Αναλυτικά τα όσα είπε ο Φερνάντο Σάντος:

Για τις χαμένες ευκαιρίες με Λετονία και Λιχτενστάιν: «Είμαστε ικανοποιημένοι από το ξεκίνημα, ουσιαστικά συνεχίσαμε από το δεύτερο ημίχρονο με το Λιχτενστάιν. Το 0-0 στο πρώτο ημίχρονο μας αδικεί. Αλλά μας απασχολεί το γεγονός ότι χάνουμε ευκαιρίες και χρειάζεται πάρα πολύ δουλειά σ’αυτό το κομμάτι, κάτι που είναι πολύ δύσκολο να γίνει στις λίγες μέρες που δουλεύουμε. Μέτρησε η προσπάθεια των ποδοσφαιριστών που μπήκαν καλά στο ξεκίνημα αλλά το γεγονός ότι δεν ήρθε το γκολ έφερε εκνευρισμό στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου. Νομίζω ότι διατηρήσαμε πολύ εύκολα το 1-0 αφού ο αντίπαλος δεν κατάφερε να μας απειλήσει, αλλά από την μεριά μας δεν πληρώσαμε τα γκολ που δεν πετύχαμε. Το τελικό αποτέλεσμα είναι άδικο αφού μπορούσαμε και αξίζαμε να πετύχουμε δύο-τρία γκολ ακόμη».